logó ISKOLAI TEHETSÉGGONDOZÁS
Tesztek, feladatok, hírek, információk

Fülemüle Verseny 2013 eredmények

Kedves Versenyzők! / Tisztelt Felkészítő Tanárok!

Köszönjük, hogy részt vettek tehetségkutató versenyünkön!

Idén 5 országból (Magyarország, Románia, Szerbia, Szlovákia és Ukrajna) 80 iskola nevezte összesen 221 tanulóját a 2. fordulóba. A zsűri tagjainak most sem volt könnyű dolga a legjobb, legtehetségesebb versenyzők kiválasztásánál. Nagyon sok értékes pályamű született.

Kategóriánként az első 3 helyezett kiválasztása a szakmai zsűrik tagjainak pontjai alapján történt.

A diák zsűrik díjai a tanulók véleményét tükrözi. Megmutatja, hogy a diákok kitől tanulnák szívesen az informatikát.

Köszönjük támogatóinknak, hogy lehetővé tették az eredményes versenyzők díjazását!

A verseny díjkiosztó ünnepélyére 2013. április 18-án kerül sor, amelyre valamennyi díjazottat, szüleiket és felkészítő tanáraikat is szeretettel várjuk.
(Díjkiosztó és Fülemüle Tehetségnap 2013.)

Határon túli különdíj:

Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka

1 éves digitális előfízetés
Román Róbert Érsekújvár-Szlovákia Jedlik Ányos Elektrotechnikai Szakközépiskola és Kereskedelmi Akadémia letöltés

Speciális kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

digitális fényképezőgép
Szigeti Gergő Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, EGYMI és Diákotthon letöltés
2. helyezett

1 éves nyomtatott előfízetés
Radics Attlia Sopron Kozmutza Flóra EGYMI, Általános iskola és Speciális Szakiskola letöltés
3. helyezett

1/2 éves nyomtatott előfízetés
Nyárs Dóra Sopron Kozmutza Flóra EGYMI, Általános iskola és Speciális Szakiskola letöltés
4.-5. helyezett

1/4 éves nyomtatott előfízetés
Szarvas Nóra Budapest Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola letöltés
4.-5. helyezett

1/4 éves nyomtatott előfízetés
Nagy Zsanett Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, EGYMI és Diákotthon letöltés
6. helyezett

1/4 éves digitális előfízetés
Tóth Nikolett Sopron Kozmutza Flóra EGYMI, Általános iskola és Speciális Szakiskola letöltés

Ajándékcsomagokat nyertek:
Benyhe Krisztián Attila, Debreczeni Sándor, Erzse Eliza Kíra, Feszt Bernadett, Fodor Vanessza, György Ádám, Illés Anna Eszter,Kriston Henriett, Madár Tímea, Nagy Ferenc Ádám, Németh Balázs, Pap Fruzsina, Rigó Marcell, Szobi Csongor

A speciális kategória legjobb általános iskolás versenyzője:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett
A Nagyothalló Gyermekekért Alapítvány
ajándéka
Kiss Anett Budapest Dr. Török Béla Általános Iskola letöltés

A diák zsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

ajándékcsomag
Hetrovicz Máté Budapest Neumann János Számítástechnikai Szakközép Iskola letöltés

Általános iskolás kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

digitális fényképezőgép
Máté Nóra Békéscsaba Erzsébethelyi Általános Iskola letöltés
2. helyezett

1 éves nyomtatott előfízetés
Drobilisch Marcell Budakalász Szentistvántelepi Általános Iskola letöltés
3. helyezett

1/2 éves nyomtatott előfízetés
Lepenye Ambrus Pomáz Mátyás Király Általános Iskola letöltés
4. helyezett

1/4 éves nyomtatott előfízetés
Véber Krisztina Herend Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény letöltés

A diák zsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

ajándékcsomag
Gyetvai Rebeka Békéscsaba Kazinczy Ferenc Általános Iskola letöltés

Középiskolás kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

digitális fényképezőgép
Sztvorecz Milán Márk Békéscsaba Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola letöltés
2. helyezett

1 éves digitális előfízetés

1 éves webtárhely előfízetés
Takács Ádám Cegléd Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola letöltés
3. helyezett

1/2 éves digitális előfízetés

1 éves webtárhely előfízetés
Zahorán Bence Békéscsaba Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola letöltés
4. helyezett

1 éves webtárhely előfízetés
Egyed Balázs Budapest Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola letöltés
5. helyezett
Gábor Dénes Tehetségpont (GDT) különdíja
ajándékcsomag
Deutsch Dávid Debrecen Diószegi Sámuel Szakközép és Szakiskola letöltés

A diák zsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

ajándékcsomag
Bokor Erhard Levente Budapest Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola letöltés

Csatlakozz.hu különdíja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
Chatlakozz logó
pendrive
Kapcsa Szabina Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, EGYMI és Diákotthon letöltés
Chatlakozz logó
pendrive
Kovács Zorica Gyál Bartók Béla Általános Iskola letöltés

Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.