logó ISKOLAI TEHETSÉGGONDOZÁS
Tesztek, feladatok, hírek, információk

2012. általános kategória

Általános iskolás, szakiskolás kategória továbbjutói

NÉV FELADAT ISKOLA VÁROS ORSZÁG
Balogh Ákos Memóriák
letöltés
Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola Gúta Szlovákia
Marosi Anikó Táblázatok beillesztés
letöltés
Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola Gúta Szlovákia
Szente Szilvia Memóriák
letöltés
Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola Gúta Szlovákia
Szakály László Memóriák
letöltés
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zenta Szerbia
Szremkó Bettina Egyéni animáció
letöltés
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zenta Szerbia
Szvoreny Tamara Táblázatok beillesztés
letöltés
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zenta Szerbia
Péter Tünde Táblázatok beillesztés
letöltés
Gábor Áron Iskolaközpont Szentegyháza Románia
Sorbán Sarolta Memóriák
letöltés
Gábor Áron Iskolaközpont Szentegyháza Románia
Boldizsár Tamás Táblázatok beillesztés
letöltés
Türr István Gimnázium és Kollégium Pápa Magyarország
Bors Zoltán Memóriák
letöltés
Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Kaposvár Magyarország
Donkó Károly Memóriák
letöltés
Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Jendrassik György Gépipari Tagintézmény Szolnok Magyarország
Füz Attila Memóriák
letöltés
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola Polgár Magyarország
Gáll Krisztina Memóriák
letöltés
Békés Megyei Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény Orosháza Magyarország
Gombkötő Alexandra Táblázatok beillesztés
letöltés
József Attila Gimnázium Makó Magyarország
Jenei Olívia Egyéni animáció
letöltés
Huszár Gál Iskola Debrecen Magyarország
Kovács Pál Egyéni animáció
letöltés
Bernáth Kálmán Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola Vác Magyarország
Méhes Alexandra Egyéni animáció
letöltés
József Attila Gimnázium Makó Magyarország
Móczár Bence Egyéni animáció
letöltés
Türr István Gimnázium és Kollégium Pápa Magyarország
Oravecz István Memóriák
letöltés
Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola Jendrassik György Gépipari Tagintézmény Szolnok Magyarország
Pataki Arnold HTML oldal felépítés
letöltés
Táncsics Mihály Közoktatási Intézmény és Tehetségközpont, Vörösmarty Mihály Tagintézmény Orosháza Magyarország
Ruzsás Dóra Táblázatok beillesztés
letöltés
Türr István Gimnázium és Kollégium Pápa Magyarország
Schneider Márk Egyéni animáci
letöltés
Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola Miskolc Magyarország
Seres Sándor Zoltán Memóriák
letöltés
Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola Budapest Magyarország
Szilágyi Krisztián Memóriák
letöltés
Táncsics Mihály Közgazdasági, Ügyviteli, Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola Kereskedelmi és Vendéglátóipari Tagintézmény Salgótarján Magyarország
Tircs Eszter Egyéni animáció
letöltés
Bernáth Kálmán Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola Vác Magyarország
Zágonyi Abigél Táblázatok beillesztés
letöltés
Huszár Gál Iskola Debrecen Magyarország
Zsipi Dávid Memóriák
letöltés
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola Polgár Magyarország
Zsombori Balázs Memóriák
letöltés
Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola Budapest Magyarország
Bodor Béla Memóriák
letöltés
Egressy Gábor Kéttannyelvű Műszaki Szakközépiskola Budapest Magyarország
Kemény Dániel Memóriák
letöltés
Egressy Gábor Kéttannyelvű Műszaki Szakközépiskola Budapest Magyarország
Tóth Benjámin Memóriák
letöltés
Egressy Gábor Kéttannyelvű Műszaki Szakközépiskola Budapest Magyarország

Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.