logó ISKOLAI TEHETSÉGGONDOZÁS
Tesztek, feladatok, hírek, információk

Fülemüle Verseny 2015 eredmények

Kedves Versenyzők! / Tisztelt Felkészítő Tanárok!

Köszönjük, hogy részt vettek tehetségkutató versenyünkön!

Idén 4 országból (Magyarország, Románia, Szerbia és Szlovákia) 43 iskola nevezte összesen 90 tanulóját a 2. fordulóba. A zsűri tagjainak most sem volt könnyű dolga a legjobb, legtehetségesebb versenyzők kiválasztásánál. Nagyon sok értékes pályamű született.

Kategóriánként az első 3 helyezett kiválasztása a szakmai zsűrik tagjainak pontjai alapján történt.

A diák zsűrik díjai a tanulók véleményét tükrözi. Megmutatja, hogy a diákok kitől tanulnák szívesen az informatikát.

Köszönjük támogatóinknak, hogy lehetővé tették az eredményes versenyzők díjazását!

Speciális kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Szántó Zsolt Budapest Hallássérültek Tanintézete letöltés
2. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
Stárics Balázs Sopron Kozmutza Flóra EGYMI, Általános iskola és Speciális Szakiskola letöltés
3. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Kiss Anett Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Szántó Zsolt Budapest Hallássérültek Tanintézete letöltés


Általános iskolás kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World elektronikus előfízetés

1 éves tárhely és domain előfízetés
Lengyel Sándor Magyarkanizsa (Szerbia) Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola letöltés
2. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Gáspár Csanád Pétfürdő Horváth István Általános Iskola letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World elektronikus előfízetés

1 éves tárhely és domain előfízetés
Molnár Imre Svätý Peter (Szlovákia) Kossányi József Alapiskola és Óvoda letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Papp Levente Karcag Karcagi Nagykun Református Általános Iskola letöltés


Középiskolás kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Gera Imre Orosháza Táncsics Mihály Tehetséggondozó Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény letöltés
2. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Nagy Dominik Székesfehérvár Székesfehérvári Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
Beschenbacher Kornél Budapest Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Gera Imre Orosháza Táncsics Mihály Tehetséggondozó Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény letöltés


Határon túli különdíj:

Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves tárhely és domain előfízetés
Barczi Renáta Kolárovo (Gúta) Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola letöltés


ISZE szakmai díjak:

Az ISZE logó Informatika-Számítástechnika Tanárok Egyesülete idén a legeredményesebb felkészítőtanárokat díjazta.
Díj Díjazott Város Iskola

szakkönyv
Marjai Bálint Budapest Hallássérültek Tanintézete

szakkönyv
Kókai Anasztázia Magyarkanizsa (Szerbia) Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola

szakkönyv
Verasztóné Kádár Katalin Orosháza Táncsics Mihály Tehetséggondozó Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény

szakkönyv
Spek Krisztina Kolárovo (Gúta) (Szlovákia) Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola

szakkönyv
Salamon Róza Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény



Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.