ISKOLAI TEHETSÉGGONDOZÁS
  Tesztek, feladatok, hírek, információk
  Sokszínű feladatgyűjtemény tehetséggondozáshoz
MENÜ    

Fülemüle Verseny 2014 eredmények


Kedves Versenyzők! / Tisztelt Felkészítő Tanárok!

Köszönjük, hogy részt vettek tehetségkutató versenyünkön!

Idén 3 országból (Magyarország, Románia, és Szlovákia) 25 iskola nevezte összesen 48 tanulóját a 2. fordulóba. A zsűri tagjainak most sem volt könnyű dolga a legjobb, legtehetségesebb versenyzők kiválasztásánál. Nagyon sok értékes pályamű született.

Kategóriánként az első 3 helyezett kiválasztása a szakmai zsűrik tagjainak pontjai alapján történt.

A diák zsűrik díjai a tanulók véleményét tükrözi. Megmutatja, hogy a diákok kitől tanulnák szívesen az informatikát.

Köszönjük támogatóinknak, hogy lehetővé tették az eredményes versenyzők díjazását!

A verseny díjkiosztó ünnepélyére 2014. április 3-án kerül sor, amelyre valamennyi díjazottat, szüleiket és felkészítő tanáraikat is szeretettel várjuk.


Határon túli különdíj:

Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves tárhely és domain előfízetés

WordPress kézikönyv
Beke Adrián Kolárovo (Gúta) Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola letöltés


Speciális kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Szántó Zsolt Budapest Hallássérültek Tanintézete letöltés
2. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Nagy Ferenc Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
Rabi Zoltán Sopron Kozmutza Flóra EGYMI, Általános iskola és Speciális Szakiskola letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Szántó Zsolt Budapest Hallássérültek Tanintézete letöltés


Általános iskolás kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Cserna Gergely Pétfürdő Horváth István Általános Iskola letöltés
2. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Szekerczés Szabina Orosháza Orosházi Táncsics Mihály Tehetséggondozó Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Kollégium, Vörösmarty Mihály Tagintézmény letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
Kálmán Krisztina Békéscsaba Erzsébethelyi Általános Iskola letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Ujfaluczki Aida Márta Békéscsaba Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola letöltés


Középiskolás kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Gera Imre Orosháza Táncsics Mihály Tehetséggondozó Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény letöltés
2. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Forgó Dávid Budapest Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
Hideg Gábor Budapest Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Gera Imre Orosháza Táncsics Mihály Tehetséggondozó Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény letöltés


Viacom Kft. különdíjai:

Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka

1 éves tárhely és domain előfízetés

WordPress kézikönyv
Gera Imre Orosháza Táncsics Mihály Tehetséggondozó Gimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény letöltés

1 éves tárhely és domain előfízetés

WordPress kézikönyv
Forgó Dávid Budapest Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola letöltés


ISZE különdíj:

Díj Díjazott Város Iskola

Vezeték nélküli billentyűzet
Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény csapata Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény


Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.