logó ISKOLAI TEHETSÉGGONDOZÁS
Tesztek, feladatok, hírek, információk

2017. résztvevő iskolák

ORSZÁGVÁROSNÉV
MagyarországAjkaAjkai Bródy Imre Gimnázium és AMI
MagyarországSzűcsiBajza József tagiskola
MagyarországGyálBartók Béla Általános Iskola
MagyarországBékéscsabaBékéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola
SzerbiaMagyarkanizsaBeszédes József MMIK
MagyarországBudapestBMSZC Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma
MagyarországPécsBudai Városkapu Iskola
MagyarországBudapestBudapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Mechatronikai Szakgimnáziuma
MagyarországNyárlőrincBuzás János Általános Iskola
MagyarországCelldömölkCelldömölki Városi Általános Iskola
RomániaÉrmihályfalvaColegiul Agricol Nr.1 Valea Lui Mihai / Érmihályfalvi 1-es számú Mezőgazdasági Főgimnázium
MagyarországDebrecenCsokonai Vitéz Mihály Gimnázium
MagyarországBudapestDr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium
MagyarországKeszthelyÉletfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
MagyarországGyulaGyulai Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma
MagyarországHerendHerendi Német Nemzetiség Nyelvoktató Általános Iskola
MagyarországPusztavacsHernád-Pusztavacs Általános Iskola Pusztavacsi Tagintézménye
MagyarországHódmezővásárhelyHSZC Kalmár Zsigmond Szakgimnáziuma és Szakiskolája
MagyarországKaposmérőKaposmérő, Hunyadi János Általános Iskola AMI
MagyarországBudapestKárolyi Mihály Spanyol-Magyar Tannyelvű Gimnázium
MagyarországBudapestKispesti Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI
MagyarországKónyKónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
MagyarországNyárlőrinciLakiteleki Eötvös Általános Iskola Buzás János Tagintézménye
MagyarországKaposvárLorántffy Zsuzsanna Református Iskola
SzlovákiaGútaMagyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola Gúta
MagyarországDebrecenMedgyessy Ferenc gimnázium és művészeti szakközépiskola
MagyarországMiskolcMiskolci SZC Kandó Kálmán Szakgimnáziuma
MagyarországLeányfalúMóricz Zsigmond Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
UkrajnaNagyberegNagyberegi Református Líceum
MagyarországNyíregyházaNyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
MagyarországOrosházaOrosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
MagyarországOrosházaOrosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
MagyarországOstffyasszonyfaPetőfi Sándor Általános Iskola
MagyarországBudapestReménység Katolikus Általános Iskola
MagyarországPomázSashegyi Sándor lt. Iskola,Gimnázium és rendészeti szakközépiskola
MagyarországSopronSoproni Kozmutza Flóra EGYMI, Általános Iskola és Szakiskola
SzlovákiaKomárnoStredná priemyselná škola – Ipari Szakközépiskola Komárno
RomániaMarosvásárhelySzász Adalbert Sportliceum
MagyarországCelldömölkSzent Benedek Katolikus Általános Iskola
MagyarországSzerencsSzerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
MagyarországSzerencsSzerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
MagyarországSzerencsSzerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
MagyarországCelldömölkSzombathelyi Műszaki Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
MagyarországBudapestÚjpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
MagyarországVaskútVaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola

Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.