ISKOLAI TEHETSÉGGONDOZÁS
  Tesztek, feladatok, hírek, információk
  Sokszínű feladatgyűjtemény tehetséggondozáshoz
MENÜ    

Fülemüle Verseny 2017 eredmények


Kedves Versenyzők! / Tisztelt Felkészítő Tanárok!

Köszönjük, hogy részt vettek tehetségkutató versenyünkön!

HelloWorld verseny díjai:

Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Powerbank
Csiszár Nóra Anita Budapest Károlyi Mihály Spanyol-Magyar Tannyelvű Gimnázium letöltés
2. helyezett

Powerbank
Orosz Kristóf Budapest Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola letöltés


Speciális kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Sági Benedek Budapest BMSZC Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma letöltés
2. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Módos Kira Rebeka Sopron Soproni Kozmutza Flóra EGYMI, Általános Iskola és Szakiskola letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
Sághi Annamária Sopron Soproni Kozmutza Flóra EGYMI, Általános Iskola és Szakiskola letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Sági Benedek Budapest BMSZC Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma letöltés


Általános kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Faragó Dominik János Nyárlőrinci Lakiteleki Eötvös Általános Iskola Buzás János Tagintézménye letöltés
2. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Merena Gréta Békéscsaba Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
Csordás Gergely Kaposmérő Kaposmérő, Hunyadi János Általános Iskola AMI letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Czuth Olivér Zoltán Leányfalú Móricz Zsigmond Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda letöltés


Középiskolás kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Béda Bálint Budapest Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Mechatronikai Szakgimnáziuma letöltés
2. helyezett

1 éves digitális PC World előfízetés
Kávai Áron Magyarkanizsa (Szerbia) Beszédes József MMIK letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
Majzik Bendegúz Nyíregyháza Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Béda Bálint Budapest Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Mechatronikai Szakgimnáziuma letöltés


Határon túli különdíj:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1/2 éves digitális PC World előfízetés
Lőrinc Mercédesz Marosvásárhely (Románia) Szász Adalbert Sportliceum letöltés


Viacom Kft. különdíjai:

Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka

1 éves tárhely előfízetés
Kávai Áron Magyarkanizsa (Szerbia) Beszédes József MMIK letöltés

1 éves tárhely előfízetés
Musák Roland Hódmezővásárhely HSZC Kalmár Zsigmond Szakgimnáziuma és Szakiskolája letöltés

1 éves tárhely előfízetés
Elek Vivien Debrecen Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium letöltés


PCWorld különdíjai:

Díj Díjazott Város Iskola

ajándékcsomag
Boros Adrienn Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium

ajándékcsomag
Fehér Dzsesszika Hajnalka Sopron Kozmutza Flóra EGYMI, Általános iskola és Speciális Szakiskola

ajándékcsomag
György-Ambrus Bernadett Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium

ajándékcsomag
Károly Márk Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium

ajándékcsomag
Kovács Kamilla Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium

ajándékcsomag
Lábodi Dávid Budapest Kispesti Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI


ISZE pedagógus különdíjai:

Díj Díjazott Város Iskola

Győri Tamás Nyárlőrinc Lakiteleki Eötvös Általános Iskola Buzás János Tagintézménye

Mező György Budapest BMSZC Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma

Salamon Róza Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium

Vereb Márta Beáta Budapest Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Mechatronikai Szakgimnáziuma
Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.