ISKOLAI TEHETSÉGGONDOZÁS
  Tesztek, feladatok, hírek, információk
  Sokszínű feladatgyűjtemény tehetséggondozáshoz
MENÜ    

Fülemüle Verseny 2016 eredmények


Kedves Versenyzők! / Tisztelt Felkészítő Tanárok!

Köszönjük, hogy részt vettek tehetségkutató versenyünkön!

HelloWorld verseny díjai:

Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Aerocool DS200 számítógépház
Madari Bálint Érsekújvár Jedlik Ányos Elektrotechnikai Szakközépiskola letöltés
2. helyezett

Zyxel Wireless N300 vezeték nélküli jelerősítő
Perényi Brigitta Budapest Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma letöltés
3. helyezett

Cardboard VR szemüveg
Madár Tímea Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény letöltés


Speciális kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Gál Sándor Budapest Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, EGYMI és Kollégiuma letöltés
2. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Stárics Balázs Sopron Kozmutza Flóra EGYMI, Általános iskola és Speciális Szakiskola letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
György-Ambruzs Bernadett Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Tóth Zsolt Magyarkanizsa Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola letöltés


Általános kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Schäfer Benedek Herend Herendi Német Nemzetiségi és Nyelvoktató Általános Iskola letöltés
2. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Hegedűs Dóra Orosháza Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
Ulmann Ákos Orosháza Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Schäfer Benedek Herend Herendi Német Nemzetiségi és Nyelvoktató Általános Iskola letöltés


Középiskolás kategória:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1 éves PC World előfízetés
Dombay Gergely Szentendre Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium letöltés
2. helyezett

1/2 éves PC World előfízetés
Gulyás Előd Szentendre Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium letöltés
3. helyezett

1/4 éves PC World előfízetés
Majzik Bendegúz Nyíregyháza Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium letöltés
A diákzsűri díja:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

Novell ajándékcsomag
Elek Vivien Debrecen Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium letöltés


Határon túli különdíj:

A szakmai zsűri díjai:
Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka
1. helyezett

1/2 éves digitális PC World előfízetés
Madari Bálint Érsekújvár Jedlik Ányos Elektrotechnikai Szakközépiskola letöltés


Viacom Kft. különdíjai:

Díj Díjazott Város Iskola Pályamunka

1 éves tárhely előfízetés
Dombay Gergely Szentendre Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium letöltés

1 éves tárhely előfízetés
Juhász Barnabás Budapest BMSZC Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskolája letöltés

1 éves tárhely előfízetés
Madari Bálint Érsekújvár Jedlik Ányos Elektrotechnikai Szakközépiskola letöltés


ISZE különdíjai:

Díj Díjazott Város Iskola

ajándékcsomag
György-Ambrus Bernadett Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

ajándékcsomag
Károly Márk Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

ajándékcsomag
Madár Tímea Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény


PCWorld különdíjai:

Díj Díjazott Város Iskola

ajándékcsomag
Balog Dóra Helga Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

ajándékcsomag
Barabási Béla Hunor Sopron Kozmutza Flóra EGYMI, Általános iskola és Speciális Szakiskola

ajándékcsomag
Jablonský Benjámin Ipolyság Ipolysági Gimnázium

ajándékcsomag
Károly Márk Budapest Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

ajándékcsomag
Kovács Dezső Márton Sopron Kozmutza Flóra EGYMI, Általános iskola és Speciális Szakiskola


ISZE pedagógus különdíjai:

Díj Díjazott Város Iskola

ajándékcsomag
Beták Norbert Érsekújvár Jedlik Ányos Elektrotechnikai Szakközépiskola

ajándékcsomag
Rapi Barnabás Budapest Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, EGYMI és Kollégiuma

ajándékcsomag
Czuth Éva Szentendre Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium

ajándékcsomag
Ravasz Imréné Herend Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Ahogy a legtöbb honlap, ez a webhely is használ sütiket a weboldalain.